fbpx

Ożyw swój salon beauty za pomocą oszałamiającej strony internetowej

Przedstawiamy usługę tworzenia stron internetowych — dostosowanych dla branży BEAUTY, która idzie o kilka kroków dalej niż podobne oferty.

Nie tylko tworzymy strony – my tworzymy narzędzia sprzedaży oparte na najnowszych badaniach z dziedziny psychologii, ekonomii behawioralnej i wykorzystaniu sztucznej inteligencji (A.I.).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE USŁUGI?

sprawdz krótką prezentacje video

01

Strony Internetowe na CMS WordPress

Tworzymy strony, które nie tylko prezentują Twoją markę w najlepszym świetle, ale również są zaprojektowane tak, by zmieniać odwiedzających na klientów. Dzięki naszym stronom, każde kliknięcie może stać się nową sprzedażą lub zapytaniem ofertowym.

02

Indywidualne Grafiki i Teksty

Projektujemy grafiki i piszemy teksty, które nie tylko przemawiają do emocji i potrzeb Twoich klientów, ale także budują zaufanie i zwiększają rozpoznawalność Twojej marki. Twoi klienci będą czuli się zrozumiani i ceniący każdy szczegół na Twojej stronie. Staniesz się liderem dla swoich klientów.

03

Optymalizacja Pod Kątem SEO

Dzięki naszej zaawansowanej optymalizacji SEO, Twoja strona nie tylko szybko wznosi się na szczyt wyników wyszukiwania, ale także przyciąga większą liczbę potencjalnych klientów. To oznacza nie tylko wzrost ruchu, ale także realne zwiększenie liczby zapytań i transakcji, co bezpośrednio wpływa na wzrost Twoich przychodów. Co ważne, ruch pochodzący z SEO nic Cię nie kosztuje.

04

System 'Anti-Hack-Max'

Nasz system 'Anti-Hack-Max’ nie tylko chroni Twoją stronę przed włamaniami, ale także zapewnia spokój ducha, wiedząc, że dane Twoich klientów są bezpieczne. To zwiększa zaufanie klientów, co jest nieocenione w budowaniu długoterminowych relacji.

05

Pełna Responsywność

Nasze strony doskonale dostosowują się do każdego urządzenia, od komputerów po smartfony, co gwarantuje, że każdy klient doświadczy Twojej marki w najlepszy możliwy sposób. Bez względu na to, gdzie się znajdują, Twoja strona zawsze prezentuje się perfekcyjnie.

06

Analiza i Optymalizacja

Nasze ciągłe testy i analizy zachowań użytkowników pozwalają na szybkie dostosowanie elementów Twojej strony, co maksymalizuje skuteczność przyciągania i konwersji klientów. Twoja strona staje się coraz bardziej efektywna, zapewniając rosnący zwrot z inwestycji.

07

Profesjonalna Opieka

Oferujemy 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia) opieki nad Twoją stroną, co obejmuje wszystkie aktualizacje techniczne i wsparcie. Możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, podczas gdy my zajmiemy się techniczną stroną, co zapewnia ciągłość działania i nowoczesność Twojej obecności online.

08

Szybki Hosting SSD

Dzięki naszemu szybkiemu hostingu SSD, Twoja strona ładuje się w mgnieniu oka, co nie tylko zatrzymuje użytkowników dłużej, ale także poprawia Twoją pozycję w wyszukiwarkach. Szybsze ładowanie oznacza wyższą satysfakcję klientów i lepsze rankingi SEO.

09

Wsparcie Sztucznej Inteligencji A.I.

Dzięki naszej nowoczesnej sztucznej inteligencji możesz skupić się na prowadzeniu biznesu, podczas gdy ona zajmie się tworzeniem grafiki, tworzeniem wpisów blogowych i postów na mediach społecznościowych.

Jeśli działasz w jednej z poniższych branż, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie:

R

Fryzjerstwo

R

Kosmetologia

R

Stylizacja paznokci

R

Wizaż / Make-up

R

Odnowa biologiczna (SPA, Fizioterapia, Masaż)

R

Tatuowanie

R

Piercing

R

Solarium

strona wizytówka dla salonu fryzjerskiego

Dlaczego My?

Przekształć swoją stronę internetową w najwydajniejsze narzędzie zdobywania klientów z naszymi spersonalizowanymi rozwiązaniami na CMS WordPress.

Dzięki integracji z AI, gwarancji generowania leadów, i natychmiastowemu startowi projektu, Twoja nowa strona internetowa zacznie przyciągać klientów w mniej niż 48 godzin — bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zacząć korzystać z pełnego potencjału swojego biznesu już dziś.

Przykłady naszych realizacji

sklep internetowy dla branży kosmetycznej - Projektowanie Stron Internetowych
Projektowanie Stron Internetowych dla salonu fryzjerskiego
projektowanie strony internetowej salonu kosmetycznego
sklep ecommerce
strona internetowa dla zespołu weselnego

Dodatkowe BONUSY:

Projektowanie stron internetowych System Anti-Hack-Max

Prowadzenie Bloga i Facebooka

Bez dodatkowych opłat przez pierwszy miesiąc zajmiemy się prowadzeniem Twojego branżowego bloga i strony na Facebooku, co pomoże w budowaniu Twojej marki jako lidera opinii.

Diamond SEO - pozycjonowanie strony internetowej

Wizytówka Google

Utworzymy i zoptymalizujemy Twoją wizytówkę w Google, co zwiększy Twoją widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Wchodzę w to!

 

Wypełnij poniżej szybki formularz. Po jego przesłaniu w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas indywidualną propozycję realizacji.

Wypełnienie poniższego formularza nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Preferowany kontakt*

12 + 3 =

511 478 519

platinumpagepl@gmail.com