fbpx

Mocarny Sklep Internetowy

Wersja: ELITE 7.2

Jak sprzedawać takie same produkty, które mają inni
i zarabiać więcej niż oni?

Spraw sobie sklep oparty na regułach UX, których 99% Twojej konkurencji nie stosuje (a nawet nie ma o nich pojęcia). Sklepy UX mają średnio o 37% wyższą sprzedaż niż zwykłe sklepy.

Wiesz, co to oznacza dla Ciebie?
Złota szansa na błyskawiczne wyróżnienie się. A jest to kluczowe, obecnie gdy rynek ecommerce powiększa się z dnia na dzień.

Tak, teraz jest największy boom na tworzenie własnych sklepów. Więc już za kilka miesięcy rynek będzie całkowicie przesycony. Po co masz zostać w tyle?

Dobra wiadomość: Większość sprzedawców źle się zabiera za budowę sklepu. Więc to tak jakby wcale nie wystartowali. Ty masz teraz możliwość zrobić to dobrze. Skąd to wiemy?

Dzięki sklepom opartych na tych regułach nasi klienci, w zaledwie 3 pierwsze miesiące 2021 roku zarobili w sumie już kilka milionów złotych.

projektowanie dochodowych sklepów internetowych
sklep internetowy

Czy jesteś już gotów na nowy wymiar sprzedaży?

Sklepy budujemy w oparciu o 5 reguł UX, które opracowaliśmy na podstawie ponad 1300 projektów i analiz stron oraz sklepów internetowych.

Zastosowanie reguł UX zwiększa średnio sprzedaż o 37%. Jednak w niektórych przypadkach sprzedaż wzrastała niemal 3-krotnie.

My wiemy, że w e-commerce nie chodzi o to, by mieć sklep. Chodzi o to, by sklep sprzedawał.

Dlatego korzystając z naszej oferty, otrzymujesz – w 100% własny sklep, od razu zoptymalizowany pod sprzedaż.
Od tej pory to Ty jesteś właścicielem i sprzedajesz na własnych zasadach.

projektowanie sklepów internetowych
własny sklep e-commerce

Sklep bez żadnych ograniczeń

Otrzymasz elastyczny sklep i możesz go modyfikować jak plastelinę. Jeśli zmieni się Twoja koncepcja, to przebudujesz go w kilka minut.

Diamond SEO

Przyśpiesz pozycjonowanie swojego sklepu nawet 3-krotnie. Pozwala Ci to szybko uniezależnić się od portali aukcyjnych pobierających gigantyczne prowizje od Twojej sprzedaży. Wysoka pozycja to darmowa reklama.

łatwy w obsłudze sklep internetowy

Prosta obsługa

Otrzymujesz kompletną instrukcję obsługi sklepu. Sama obsługa jest prostsza niż dodanie posta na Facebooku. Potrzebujesz ok. 60 sekund na ręczne dodanie produktu.

Integracje sklepu internetowego z hurtowniami i allegro

Integracje

Możemy Twój sklep zintegrować z Allegro, hurtowniami i systemem BaseLinker. Dzięki temu z jednego miejsca zarządzasz całą swoją sprzedażą.

System Anti-Hack-Max - zabezpieczanie sklepu internetowego przed włamaniem

System Anti-Hack-Max

Zawiera nasze 13 autorskich sposobów zabezpieczenia sklepu przed atakiem, o których nie dowiesz się od większości programistów. System ten przetestowaliśmy i rozwinęliśmy na przestrzeni kilku lat pracy. System Anti-Hack-Max Blokuje możliwość ataków hakerskich na stronę i zapewnia bezpieczeństwo wszystkich danych. Pozwala to uniknąć problemów z wyciekiem danych klientów, co ma ogromne znaczenie właśnie teraz, w dobie przepisów RODO.

Projektowanie sklepów internetowych

Pełne wsparcie techniczne

Wiemy, że często jest tak, że odbierasz sklep i zostajesz z nim sam. Później jeśli coś chcesz, to firma każe Ci za to płacić. My na takie coś się nie zgadzamy i przez 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia) masz nasze pełne wsparcie techniczne. Przechowujemy także w naszym wirtualnym sejfie zabezpieczoną kopię Twojej strony. Nie ma mowy, że coś przestanie działać.

Projektowanie sklepów internetowych Google Analytics i piksel Facebooka

Google Analytics i piksel Facebooka

Dzięki temu dowiesz się wszystkiego o swoich klientach. Piksel Facebooka, pozwoli Ci robić (za grosze) diabelsko skuteczne reklamy, które skuszą niemal każdego.

Razem ze sklepem otrzymasz
wyjątkowy prezent

Ciężko nam określić wartość tego prezentu, bo wiemy, że z nim nasi klienci wyciskali niewyobrażalne sumy ze swojej sprzedaży.
Nie tylko w sklepie, ale też na Allegro.
Co potwierdzał TradeWatch, w czasie gdy dostarczał jeszcze aktualnych danych.

W ebooku znajdziesz:

  • Prosty trick „to się opłaca”, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż identycznych produktów, jakie ma konkurencja w swojej ofercie. UWAGA: jeśli się do tego zastosujesz, wielu konkurentów Cię znienawidzi.
  • Metoda lokomotywy – w jaki sposób sprzedawać produkt 5 razy drożej, niż cena zakupu.
  • Podstępny sposób na zwiększenie wartości koszyka, czyli co zrobić, aby klient kupił więcej, niż planował.
  • Jak reklamować swój sklep na Facebooku i uniezależnić się od portali aukcyjnych.
  • Jak przyśpieszyć pozycjonowanie sklepu i zaoszczędzić na opłacaniu agencji SEO. Osiągnij w rok wynik pozycjonowania taki, na który inni pracują 5 lat i kosztuje ich ok. 50 000 – 100 000 zł.
jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym

Wybierz najlepszą opcję dla swojego biznesu

Kliknij przycisk wybranego wariantu i wypełnij szybki formularz. Po jego przesłaniu w ciągu 24 godzin otrzymasz kompletną wycenę, wraz z terminem realizacji (przeważnie 5-10 dni roboczych). Wypełnienie poniższego formularza nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.